Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
6-43
Gotowy
Mark Phillips
Gbm
Omari Miller Gracie Barra Mildenhall Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
3-45
Gotowy
Aaron Wrafter
Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Andrew McCabe Summit Grappling Academy
Male Absolute Gi / Brown / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
5-43
Gotowy
Pindi Madahar
Gracie Barra Birmingham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Paul Allitt Gracie Barra CI - Jersey
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-45
Gotowy
Christian Williams
Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Wygrana na punkty - 05:00
Janis Rozentals GB Telford
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
6-44
Gotowy
Filipe Cunha
Gracie Barra Barnsley
Dale Williams Gracie Barra Gloucester Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
1-43
Gotowy
Laurie Eve
Summit Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Simon Dorney-powell Gracie Barra Gloucester
Male Gi / White / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
3-43
Gotowy
Richard Dolan
Gracie barra Mansfield uk
Kieran Forshaw Gracie Barra Warrington Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5-46
Gotowy
Barbara Pellegrino
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Lisa Kent Gracie Barra Gloucester Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
3-46
Gotowy
Phillip Wilson
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Darren Howe Gbm
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
6-47
Gotowy
Adam Murphy
Gbm
Wygrana na punkty - 05:00
Richard Quirke Gracie Barra Bradford
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
4-48
Gotowy
Jimi Howell
Gracie Barra Cannock
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Lee Herbert GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-46
Gotowy
Darren Bramhall
Gracie Barra Horwich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Liam Finnegan Gbm
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-48
Gotowy
Eli-Emmanuel Harrison
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Danny Furtado Gracie Barra Birmingham
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
2-40
Gotowy
Craig Wolsey
Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Jamie Jarrett Gracie Barra Birmingham Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
6-45
Gotowy
Sajawal Ajmal
Gracie Barra Barnsley
Omari Miller Gracie Barra Mildenhall Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5-47
Gotowy
Emma Grocock
Gracie Barra Bradford
Alanna Pritchard Summit Grappling Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-38
Gotowy
Tristan Kennedy
Stalone Brazilian Jiu Jitsu Academy
Lee Edwards Gracie Barra Warrington Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-47
Gotowy
Aleksandrs Sonins
GB Telford
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Alex Crawshaw Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Male Gi / White / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-43
Gotowy
Daniel Quissalo
Gracie Barra Bradford
Wygrana na punkty - 05:00
Mike Cottrill GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
1-50
Gotowy
Mark Fielding
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Jacek Roszkowski Gracie Barra Bradford
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
3-47
Gotowy
Aaron Wrafter
Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Phillip Wilson Gracie Barra Warrington Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-42
Gotowy
Nic Ferguson
Gracie Barra Gloucester
Wygrana na punkty - 05:00
Stewart Boyle Gracie Barra Warrington
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-49
Gotowy
Callum Grassby
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Danny Furtado Gracie Barra Birmingham
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
1-44
Gotowy
Malcolm Pape
Roger Gracie Bristol
Laurie Eve Summit Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-48
Gotowy
Darren Bramhall
Gracie Barra Horwich
Chris Buckley Gracie Barra Warrington Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:22
Male Absolute Gi / Brown / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
5-44
Gotowy
Anthony Saunders
Gbm
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Pindi Madahar Gracie Barra Birmingham
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
Gotowy
Cam Baldry
Gracie Barra Harrogate
Wygrana walkowerem
Craig Wolsey Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-50
Gotowy
Eli-Emmanuel Harrison
Gracie Barra Gloucester
Callum Grassby Gracie Barra Warrington Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-39
Gotowy
Michael Brooks
Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Lee Edwards Gracie Barra Warrington
Male Gi / White / Master 3 (41+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-46
Gotowy
Paul MacKenzie
Gracie Barra Warrington
Wygrana na punkty - 05:00
Janis Rozentals GB Telford
Male Absolute Gi / Black / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
5-49
Gotowy
Victor Estima
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Jamie Mcmanus Gracie Barra Leicester
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
6-46
Gotowy
Dale Williams
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:21
Omari Miller Gracie Barra Mildenhall