Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 33,2 kg (Middle)
(Sunday)
6-1
Gotowy
Robert Rohoza
Gracie Barra Warrington
Marcus Balogun Gracie Barra Bradford Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 24 kg (Light Feather)
(Sunday)
2-1
Gotowy
Theo Finn
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Adamjeet Singh Gracie Barra Bradford
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 22,0 kg (Feather)
(Sunday)
1-1
Gotowy
Jack Boden
Gracie Barra Warrington
Amandeep Singh Gracie Barra Bradford Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 25,0 kg (Light)
(Sunday)
3-1
Gotowy
Jack Barnett
Gracie Barra Rugby
Wygrana na punkty - 02:00
Ethan Akufo-Tetteh Gracie Barra Halesowen
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
5-1
Gotowy
Joseph Wilson
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Vinnie Romano Gracie Barra Halesowen
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
4-1
Gotowy
Guy Howard
Gracie Barra Warrington
Lucas Figueira TRIDENT BJJ Swindon Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
5-3
Gotowy
Jacob Lloyd
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Zeke Leedham Gracie Barra Leicester
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
4-2
Gotowy
Rio Roberts
Summit Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Nicholas Ples Gracie Barra Leicester
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 25,0 kg (Light)
(Sunday)
3-2
Gotowy
Nicholas Kauffman
Gracie Barra Rugby
Kavali Parke-Allen Gracie Barra Bradford Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 22,0 kg (Feather)
(Sunday)
1-2
Gotowy
Caleb Coady
Gracie Barra Warrington
Wygrana na punkty - 02:00
Bodhi Dandy Gracie Barra Warrington
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
5-2
Gotowy
Charlie Turner-Richards
Gracie Barra Warrington
Joseph Wilson Gracie Barra Warrington Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 36,2 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
6-2
Gotowy
Colton Green
Gbm
Danny Spence Gracie Barra Neepsend, Sheffield Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Girls Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / 45,3 kg (Heavy)
(Sunday)
6-3
Gotowy
Amelie Henson
Summit Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Fizah Umar Gracie barra Mansfield uk
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
4-3
Gotowy
Lucas Figueira
TRIDENT BJJ Swindon
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Noah Wright Gracie barra york
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-4
Gotowy
Quinn Favager
Gracie Barra Huddersfield
Wygrana na punkty - 03:00
James Hardie Gracie Barra Warrington
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 36,2 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-4
Gotowy
Rory Nuss
Gracie Barra Rugby
Mason De La Cruz Gracie Barra Mildenhall Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 21 kg (Rooster)
(Sunday)
2-3
Gotowy
Ralph Bavill
Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Nirvaan Bharadwa Gracie Barra Birmingham Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 24 kg (Light Feather)
(Sunday)
Gotowy
Eden Jones
Gracie Barra Bradford
Wygrana walkowerem
Adamjeet Singh Gracie Barra Bradford
Boys Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / +48,3 kg (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-4
Gotowy
Abubakr Idris
Gracie Barra Bradford
Mohammed—Ibrahim Sharif Gracie barra Mansfield uk Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 28,0 kg (Middle)
(Sunday)
4-5
Gotowy
Umar Idris
Gracie Barra Bradford
Wygrana na punkty - 02:00
Igor Rohoza Gracie Barra Warrington
Girls Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
5-5
Gotowy
Samara Mateus
Gracie Barra Halesowen
Skylar Stockton-Koen Gracie Barra Warrington Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Grey / Juniors 1 / 9-10 years / 30,2 kg (Light Feather)
(Sunday)
2-4
Gotowy
Oakley Hughes
Gracie Barra Bath
Bruck Hudson Gracie Barra Huddersfield Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / +48,3 kg Ultra Heavy)
(Sunday)
1-5
Gotowy
Emily Pape
Roger Gracie Bristol
Blanka Holc GRACIE BARRA NOTTINGHAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Girls Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
4-6
Gotowy
Jasmin Bagnall
Gracie Barra Huddersfield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Liliana Jackson-Graham GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 25,0 kg (Light)
(Sunday)
3-3
Gotowy
Jack Barnett
Gracie Barra Rugby
Kavali Parke-Allen Gracie Barra Bradford Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / Grey / Juniors 1 / 9-10 years / 33,2 kg (Feather)
(Sunday)
6-7
Gotowy
Freya Appleton
Gbm
Elodie Grayshon Gracie Barra Roundhay Leeds UK Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
4-4
Gotowy
Rio Roberts
Summit Grappling Academy
Lucas Figueira TRIDENT BJJ Swindon Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Boys Gi / Grey / Juniors 1 / 9-10 years / 42,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-6
Gotowy
Luca Ballester
Gracie Barra Bradford
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Harrison Franks Gracie Barra Huddersfield
Girls Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
4-7
Gotowy
Iona Meban
Summit Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Nancy Bettany Gracie Barra Leicester
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-5
Gotowy
Jacob MacKenzie
Gracie Barra Warrington
James Hardie Gracie Barra Warrington Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Boys Gi / Grey / Juniors 1 / 9-10 years / +48,3 kg (Ultra Heavy)
(Sunday)
2-5
Gotowy
Marco Pensavalle
Gracie Barra Bradford
Wygrana na punkty - 03:00
Dylan Spence Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 33,2 kg (Middle)
(Sunday)
5-8
Gotowy
Henry Whitehall
Gracie Barra Halesowen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Frederico Kauffman Gracie Barra Rugby