Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-31
Gotowy
Amaan Abbasi
Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Lucas Hynes Gbm Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-35
Gotowy
Matthew Fleming
Gracie Barra Warrington
Wygrana na punkty - 05:00
Mark Hesetine Gbm
Male Gi / Purple / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-22
Gotowy
Eli-Emmanuel Harrison
Gracie Barra Gloucester
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Tranter Gracie Barra Warrington
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-35
Gotowy
Ben Bettany
Gracie Barra Leicester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
James Dandy Gracie Barra Warrington
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / 76 kg (Light)
(Sunday)
1-30
Gotowy
Alexander Taylor
Stalone Brazilian Jiu Jitsu Academy
Ben Mackenzie Gracie Barra Bradford Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-33
Gotowy
Dean Bailey
Gracie Barra Chelmsford
Adrian Bannon Gracie Barra Warrington Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Male Gi / Blue / Adult / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-33
Gotowy
Yefei Zhang
Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Bush Gracie Barra Harrogate
Male Gi / Blue / Adult / 64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-26
Gotowy
Alfie Murphy
Gbm
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Michael Brewerton Gracie Barra Harrogate
Male Gi / Blue / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
3-33
Gotowy
Robert Wilde
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Hewitt Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Male Gi / Blue / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-29
Gotowy
Kyle Brown
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrana na punkty - 05:00
Kieran Jones Gracie Barra Gloucester
Female Gi / White / Adult / 58,5 kg (Feather)
(Sunday)
6-31
Gotowy
Charlotte Anderson
Gracie Barra Birmingham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Harrie Thomas Gracie Barra Gloucester
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-37
Gotowy
Liam Gallagher
Gracie Barra Warrington
Richard Yull Gbm Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-35
Gotowy
Matt Thorp
Gracie Barra Birmingham
Joel Payne Gracie Barra Bath Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-34
Gotowy
Chris Waites
Gracie Barra Horwich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Chris Bates Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Male Gi / Blue / Adult / 64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-27
Gotowy
Ezra Sinhal-Crane
Gracie Barra Leicester
Michael Brewerton Gracie Barra Harrogate Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
6-36
Gotowy
Sam Hanlon
Gracie Barra Birmingham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Jakub Olszewski Gracie barra Mansfield uk
Male Gi / White / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-37
Gotowy
Sam Backhouse
Gracie Barra Harrogate
Samuel Thomas Gracie Barra Horwich Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-36
Gotowy
James Harris
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Mohammad Sarfraz Gracie Barra Huddersfield
Female Gi / White / Adult / 69 kg (Middle)
(Sunday)
6-34
Gotowy
Corinne Ingman
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Nikki Kminikowska Gracie Barra Yeovil
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
1-37
Gotowy
Daniel Thompson
Stalone Brazilian Jiu Jitsu Academy
Dan Mason Gracie Barra Horwich Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Male Gi / White / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-38
Gotowy
Daniel Quissalo
Gracie Barra Bradford
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Wilsher-Hepworth Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-37
Gotowy
Ben Bettany
Gracie Barra Leicester
Oliver Goss Gracie Barra Roundhay Leeds UK Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
1-38
Gotowy
Jamie Leedham
Gracie Barra Leicester
Rikki Purchase GB Telford Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-38
Gotowy
Dan Williams
Gracie Barra Leicester
Wygrana na punkty - 05:00
Jake Bennett Gbm
Male Gi / White / Master 2 (36+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-35
Gotowy
Alan Messenger
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Chris Bates Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-36
Gotowy
Christopher Hickey
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Matthew Fleming Gracie Barra Warrington
Female Gi / White / Master 1 (30+) / 64 kg (Light)
(Sunday)
6-39
Gotowy
Nicola Bruce
Gbm
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Emilee Johnson Gracie Barra Leicester
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-36
Gotowy
Rufus Roberts
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrana na punkty - 05:00
Joel Payne Gracie Barra Bath
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
3-39
Gotowy
Stephen Langdon
Stalone Brazilian Jiu Jitsu Academy
Ben Whitehouse Gracie Barra Warrington Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
2-30
Gotowy
Simon O’Connor
Gracie Barra Gloucester
Wygrana na punkty - 05:00
Jonny Grayshon Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Male Gi / White / Adult / 70 kg (Feather)
(Sunday)
2-33
Gotowy
Jim Hardie
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Unknown User Gracie Barra Neepsend, Sheffield
Male Gi / White / Master 1 (30+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5-39
Gotowy
Fadzi Mkandla
Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Wygrana na punkty - 05:00
Richard Yull Gbm