Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
6-32
Färdig
Cayo Rodrigues
GB Jacarepagua
Vann på Walkover
DIEGO ALVES GB Recreio
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
Färdig
Pedro Maddalena
GRACIE BARRA RIO DE JANEIRO
Othuany Rocha Gracie Barra Amazonas Vann på Walkover
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 2 Pluma 7-8 anos ate 24 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
2-1
Färdig
Matheus Paiva
GB São Francisco
Vann via diskvalificering
Pietro Mesquita Gracie Barra Reserva
Meninos / Faixa Amarela / Pequenos Campeoes 2 Meio Pesado 7-8 anos 33.21-36.20 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
3-3
Färdig
Bento Visintainer
GB Recreio
Vann på domslut - 03:00
Gabriel Marques Gracie Barra Reserva
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 2 Pluma 7-8 anos ate 24 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
2-2
Färdig
Rafael Olaio
GRACIE BARRA JACAREPAGUA
Vann på poäng - 03:00
Matheus Paiva GB São Francisco
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Leve 5-6 anos 22.01-25 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-4
Färdig
Lucas Filgueiras De Carvalho
GB Recreio
Vann på poäng - 02:00
Alexandre De Carvalho Junior GRACIE BARRA RJ
Meninas / Faixa Branca / Juniores 1 Leve 9-10 anos 33.21-36.20 kgs / Juniores 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
5-4
Färdig
Alexandra Miranda
Gracie Barra Reserva
Vann på poäng - 03:00
Roberta Santos Rieger Matos GRACIE BARRA NEVES SG
Meninos / Faixa Amarela / Pequenos Campeoes 2 Pena 7-8 anos 24.01-27 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
3-1
Färdig
Beny Zisman
Gracie Barra Botafogo
Vann på poäng - 03:00
Pedro Afonso Fernandes Gracie Barra Peninsula
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Leve 5-6 anos 22.01-25 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-5
Färdig
Pedro Lanzillotta Sassi Garcia
GRACIE BARRA RIO DE JANEIRO
Vann på poäng - 02:00
Maurício Santos Gracie Barra Reserva
Meninos / Faixa Cinza / Juniores 1 Pesado 9-10 anos 42.31-45.30 kgs / Juniores 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
2-6
Färdig
João Guilherme Cesar Fonseca Siqueira
Gracie Barra Reserva
Vann på poäng - 03:00
Eduardo Carvalho Gracie Barra Armação dos Búzios
Meninos / Faixa Branca / Pequenos Campeoes 2 Pena 7-8 anos 24.01-27 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
4-1
Färdig
Théo Rodrigues
Gracie Barra Centro São Gonçalo
Vann på Submission
Enzo Bolliger GB Parque Olimpico
Meninos / Faixa Amarela / Pequenos Campeoes 2 Pesado 7-8 anos 36.21-39.30 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
3-4
Färdig
Matheus Carvalho
Gracie Barra Peninsula
Vann på poäng - 03:00
Benjamin Muarre GB Itaipava
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Pena 5-6 anos 18.91-22 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-1
Färdig
Gabriel Mançano
Gracie Barra Reserva
Vann på Submission - 01:02
Mateus Lugui Gracie Barra Amazonas
Meninas / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 2 Pena 7-8 anos 24.01-27 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
5-1
Färdig
Maria Valentina Conceição
GB São Cristóvão
Isis Montibeler Gracie Barra Saquarema Vann på Submission - 00:32
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 2 Leve 7-8 anos 27.01-31.40 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
2-3
Färdig
Luiz Alberto Bloise
GB Jacarepagua
Lucas Jose Barbosa GB Av das Américas Vann på poäng
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Pena 5-6 anos 18.91-22 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-2
Färdig
Daniel Hable
Gracie Barra Reserva
Vann på poäng - 02:00
Joao Pedro Mendes Reis GRACIE BARRA RIO DE JANEIRO
Meninas / Faixa Cinza / Juniores 1 Leve 9-10 anos 33.21-36.20 kgs / Juniores 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
5-5
Färdig
Isabelle Marques
GRACIE BARRA JACAREPAGUA
Rita Katarina De Castro Gracie Barra Centro São Gonçalo Vann på Submission - 00:14
Meninos / Faixa Amarela / Juniores 1 Galo 9-10 anos ate 27 kgs / Juniores 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
3-7
Färdig
Lucca Pedrozo Souza E Silva
Gracie Barra Botafogo
João Vitor Diogenes Gracie Barra São Sebastião - Conselheiro Lafaiete/MG Vann på Submission - 00:23
Meninas / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 2 Pena 7-8 anos 24.01-27 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
5-2
Färdig
Giullya Da Silva
Vann på Submission - 00:17
Maria Valentina Conceição GB São Cristóvão
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Leve 5-6 anos 22.01-25 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-6
Färdig
Lucas Filgueiras De Carvalho
GB Recreio
Vann på poäng - 02:00
Pedro Lanzillotta Sassi Garcia GRACIE BARRA RIO DE JANEIRO
Meninos / Faixa Branca / Pequenos Campeoes 2 Leve 7-8 anos 27.01-30.20 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
4-2
Färdig
PAULO ARTHUR REIS
Gracie Barra Centro São Gonçalo
João Lugui Gracie Barra Amazonas Vann på Submission - 01:15
Meninos / Faixa Branca / Juniores 1 Meio Pesado 9-10 anos 39.31-42.30 kgs / Juniores 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
4-3
Färdig
Pedro Luciano De Sousa Azevedo
GB São Cristóvão
Luis Fernando Mattos GB Av das Américas Vann på poäng
Meninas / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 2 Pena 7-8 anos 24.01-27 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
5-3
Färdig
Isis Montibeler
Gracie Barra Saquarema
Giullya Da Silva Vann på Submission - 00:13
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Medio 5-6 anos 25.01-28 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-7
Färdig
Pedro Ribeiro
GRACIE BARRA RIO DE JANEIRO
Vann på poäng - 02:00
DAVI LUIZ SOUZA FONSECA Gracie Barra Campos RJ
Meninos / Faixa Amarela / Pequenos Campeoes 2 Pena 7-8 anos 24.01-27 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
3-2
Färdig
Beny Zisman
Gracie Barra Botafogo
Vann på poäng
Pedro Afonso Fernandes Gracie Barra Peninsula
Meninas / Faixa Cinza / Juniores 2 Leve 11-12 anos 40.31-44.30 kgs / Juniores 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
5-6
Färdig
Beatriz Costa
GB São Francisco
Adriana Duprat Felix Gracie Barra Reserva Vann på Submission - 01:16
Meninos / Faixa Amarela / Pequenos Campeoes 2 Pesado 7-8 anos 36.21-39.30 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
3-5
Färdig
Unknown User
Gracie Barra Saquarema
Benjamin Muarre GB Itaipava Vann på poäng - 03:00
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Pena 5-6 anos 18.91-22 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-3
Färdig
Gabriel Mançano
Gracie Barra Reserva
Vann på poäng
Daniel Hable Gracie Barra Reserva
Meninos / Faixa Branca / Juniores 2 Pena 11-12 anos 36.21-40.30 kgs / Juniores 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
4-6
Färdig
Unknown User
Gracie Barra Saquarema
Vann på Submission
Raphael Ayres Gracie Barra Centro São Gonçalo
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 2 Leve 7-8 anos 27.01-31.40 kgs / Pequenos Campeoes 2
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
2-4
Färdig
Theo Mora
GB Barra Square
Vann på Submission - 01:22
Luiz Alberto Bloise GB Jacarepagua
Meninos / Faixa Cinza / Pequenos Campeoes 1 Meio Pesado 5-6 anos 28.01-31.20 kgs / Pequenos Campeoes 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
1-8
Färdig
Rodrigo Trindade
GRACIE BARRA RIO DE JANEIRO
Francisco Alexandrino GRACIE BARRA RJ Vann på poäng - 02:00
Meninos / Faixa Cinza / Juniores 1 Pesadissimo 9-10 anos acima de 48.31 kgs / Juniores 1
(Compnet Regionais Rio de Janeiro)
2-7
Färdig
GUILHERME GRIGOROVSKI
Gracie Barra Reserva
Vann på Submission
Lucas Fleury Cannavezes GB São Francisco