Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / +48,3 kg (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-5
Završeno
Louis Algeroy
Gracie Barra Gloucester
Abubakr Idris Gracie Barra Bradford Pobedio Završnicom - 00:38
Girls Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
4-8
Završeno
Jasmin Bagnall
Gracie Barra Huddersfield
Pobedio Završnicom - 00:37
Amelija Tadaraviciute Gracie Barra Rugby
Boys Gi / Yellow / Juniors 2 / 11-12 years / 56,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-7
Završeno
Cedric Brigino
Summit Grappling Academy
Cypress Hughes Gracie Barra Bath Pobedio Završnicom - 00:13
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 22,0 kg (Feather)
(Sunday)
Završeno
Jacob Anders
Gracie Barra Warrington
Amandeep Singh Gracie Barra Bradford Pobeda bez borbe
Boys Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / 33,2 kg (Feather)
(Sunday)
4-11
Završeno
Maxwell Appleton
Gracie Barra Bradford
Hasnain Hussain Gracie Barra Bradford Pobedio Završnicom - 00:15
Girls Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-7
Završeno
Leyla-eva Baylam
Gracie Barra Warrington
Pobedio Završnicom - 02:25
Amina Azeem Gracie Barra Huddersfield
Girls Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
4-9
Završeno
Iona Meban
Summit Grappling Academy
Jasmin Bagnall Gracie Barra Huddersfield Pobedio Završnicom - 00:25
Boys Gi / Grey / Juniors 1 / 9-10 years / 39,3 kg (Middle)
(Sunday)
6-8
Završeno
Jacob Fisher
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Pobeda po poenima - 03:00
Alan Greenhalgh Summit Grappling Academy
Boys Gi / White / Little Champions 1 / 5-6 years / 22,0 kg (Feather)
(Sunday)
1-3
Završeno
Amandeep Singh
Gracie Barra Bradford
Caleb Coady Gracie Barra Warrington Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 24 kg (Light Feather)
(Sunday)
2-2
Završeno
Theo Finn
Gracie Barra Warrington
Pobeda po poenima - 03:00
Eden Jones Gracie Barra Bradford
Girls Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-8
Završeno
Daisy Moore
Summit Grappling Academy
Inga Balakut GB Telford Pobedio Završnicom - 00:07
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
5-4
Završeno
Joseph Wilson
Gracie Barra Warrington
Jacob Lloyd Gracie Barra Warrington Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / 39,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-12
Završeno
Mohammed-Ismaeel Sharif
Gracie barra Mansfield uk
Pobeda po poenima - 03:00
Joey Gaunt Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Boys Gi / Grey / Juniors 2 / 11-12 years / 48,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-10
Završeno
Aden Mepham
Gracie Barra Barnsley
Eesa Rehman Gracie Barra Bradford Pobedio Završnicom - 01:36
Boys Gi / Orange / Green / Teens / 13-15 years / 44,3 kg (Rooster)
(Sunday)
Završeno
Benjamin Finneran
Gracie Barra Warrington
Theos McEvatt Gracie Barra Warrington Pobeda bez borbe
Boys Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-6
Završeno
Quinn Favager
Gracie Barra Huddersfield
James Hardie Gracie Barra Warrington Pobedio Završnicom - 01:22
Boys Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / +48,3 kg (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-6
Završeno
Mohammed—Ibrahim Sharif
Gracie barra Mansfield uk
Abubakr Idris Gracie Barra Bradford Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White / Juniors 2 / 11-12 years / 44,3 kg (Light)
(Sunday)
2-6
Završeno
Kayl Walker
Gracie Barra Bradford
Pobeda po poenima - 04:00
Oliver Bratt Gracie Barra Rugby
Boys Gi / Yellow / Juniors 2 / 11-12 years / 56,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-8
Završeno
Hayden Quirke
Gracie Barra Bradford
Cedric Brigino Summit Grappling Academy Pobedio Završnicom - 00:22
Girls Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / 27 kg (Rooster)
(Sunday)
4-10
Završeno
Kaila Triggs
Summit Grappling Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Nataszka Szydlowska Gracie Barra Leicester
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-10
Završeno
Benjamin Dodsley
Gracie Barra Arnold
Pobeda po poenima - 03:00
Taiden Jackson GRACIE BARRA TRAFFORD QUAYS
Boys Gi / Grey / Juniors 2 / 11-12 years / 44,3 kg (Light)
(Sunday)
6-9
Završeno
Archie Locke
Gracie Barra Arnold
Alfie Haase Gracie Barra Warrington Pobedio Završnicom - 03:55
Girls Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 30,2 kg (Light)
(Sunday)
5-6
Završeno
Saffy Boyle
Gracie Barra Warrington
Samara Mateus Gracie Barra Halesowen Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey / Juniors 2 / 11-12 years / 48,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-11
Završeno
Alex Hall
Gracie Barra Barnsley
Aden Mepham Gracie Barra Barnsley Pobedio Odlukom - 01:49
Boys Gi / Yellow / Teens / 13-15 years / 69 kg (Heavy)
(Sunday)
2-7
Završeno
Dominic Burgess
Gracie Barra Bradford
Pobedio Završnicom - 02:04
Oliver Fisher GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Girls Gi / White / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-9
Završeno
Leyla-eva Baylam
Gracie Barra Warrington
Inga Balakut GB Telford Pobedio Završnicom - 00:07
Boys Gi / Yellow / Juniors 2 / 11-12 years / 56,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-9
Završeno
Cypress Hughes
Gracie Barra Bath
Pobedio Završnicom - 00:15
Cedric Brigino Summit Grappling Academy
Boys Gi / Grey / Juniors 2 / 11-12 years/ 36,2 kg (Light Feather)
(Sunday)
6-12
Završeno
Archie Goodall
Gracie Barra Bradford
Pobeda po poenima - 04:00
George Brooke Gracie Barra Birmingham
Boys Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / 39,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-14
Završeno
Noah Hebbes-Adami
Gracie Barra Gloucester
Finlay Eve Summit Grappling Academy Pobedio Završnicom - 00:28
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 27 kg (Feather)
(Sunday)
3-11
Završeno
Luca Christian
Summit Grappling Academy
Benjamin Dodsley Gracie Barra Arnold Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White / Juniors 1 / 9-10 years / 39,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-13
Završeno
Haruki Howe
Gracie Barra Gloucester
Mohammed-Ismaeel Sharif Gracie barra Mansfield uk Pobedio Završnicom - 00:28
Boys Gi / Grey / Little Champions 2 / 7-8 years / 33,2 kg (Middle)
(Sunday)
5-9
Završeno
Zac Toothill
Gracie Barra Bradford
Pobedio Završnicom - 02:03
Thomas Hill Stalone Brazilian Jiu Jitsu Academy