Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 70 kg (Feather)
(Sunday)
3-24
Gotowy
William Coomber
Gracie Barra Yate
Wygrana na punkty - 05:00
Luke Harvey Gracie Barra Frome
Female Gi / Blue / Adult / 64 kg (Light)
(Sunday)
2-19
Gotowy
Hannah Simmons
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Felicitas Dietze Gracie Barra Haringey UK
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / 64 kg (Light)
(Sunday)
4-26
Gotowy
Amber Sorrell
Gracie Barra Fulham
Wygrana na punkty - 05:00
Catherine Moor Summit Grappling Academy
Male Gi / Blue / Adult / 70 kg (Feather)
(Sunday)
6-30
Gotowy
Titus Gaunt
Gracie Barra Bath
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Elliot Stanley-james Gracie Barra Bristol
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-25
Gotowy
Myles Joughin
Summit Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Sam Cook Gracie Barra Yate
Male Gi / Blue / Adult / 70 kg (Feather)
(Sunday)
6-31
Gotowy
Peter Leonard
Gracie Barra Bath
SOHEIB MATOUK Gracie Barra Birmingham Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Male Gi / Blue / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-28
Gotowy
Joe Blamey
Gracie Barra Bristol
Ethan Boland White Gracie Barra Street Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:21
Girls Gi / Grey / Teens / 13-15 years / 60,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-16
Gotowy
Katelyn Lawrence
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission)
Libby Bridgett Gracie Barra Arnold
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / 100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-28
Gotowy
Martin Jackson
Gracie Barra Bath
Sebastian Lach GRACIE BARRA TAMWORTH Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Boys Gi / Grey / Juniors 1 / 9-10 years / 42,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-23
Gotowy
Lewis Woolford
Gracie Barra Frome
Grzegorz Kuberka Summit Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Male Gi / Blue / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-29
Gotowy
Badir Saleh
Gracie Barra Bristol
Jonathan Prideaux GRACIE BARRA NOTTINGHAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / 100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-29
Gotowy
Matthew Hodge
Gracie Barra Bristol
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Martin Jackson Gracie Barra Bath
Male Gi / Blue / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-30
Gotowy
Kyle Brown
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrana na punkty - 05:00
Louis Fleury Roger Gracie Bristol
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-23
Gotowy
Rikki Wyatt
Roger Gracie Bristol
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Peter Kearns Gracie Barra Bristol
Male Gi / Purple / Adult / 70 kg (Feather)
(Sunday)
4-27
Gotowy
Zach Ball
Gracie Barra Yeovil
Brandon Phillips GRACIE BARRA TAMWORTH Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
2-21
Gotowy
Nathan Richardson
Gracie Barra Fulham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Jake Talbot Chippenham School Of Jiujitsu
Boys Gi / Grey / Juniors 1 / 9-10 years / 42,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-24
Gotowy
Jax Moore
Gracie Barra Yate
Wygrana na punkty - 03:00
Grzegorz Kuberka Summit Grappling Academy
Male Gi / Blue / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
5-29
Gotowy
Laurence Coates
Gracie Barra Gloucester
Wygrana na punkty - 05:00
Will Alexander Gracie Barra Bath
Male Gi / Blue / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-31
Gotowy
Ethan Boland White
Gracie Barra Street
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Connor Griffiths Gracie Barra Chelmsford
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
2-20
Gotowy
Nathan Salkeld
Wiltshire Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:44
Ian Crew Roger Gracie Bristol
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-27
Gotowy
Yasin Watson
TRIDENT BJJ Swindon
Wygrana na punkty - 05:00
Pindi Madahar Gracie Barra Birmingham
Male Gi / Blue / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
5-31
Gotowy
Yalcin Sucu
Roger Gracie Bristol
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Sonny Ngo Gracie Barra Bristol
Male Gi / Blue / Adult / 70 kg (Feather)
(Sunday)
6-32
Gotowy
Titus Gaunt
Gracie Barra Bath
SOHEIB MATOUK Gracie Barra Birmingham Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
4-28
Gotowy
Carson Coles
Roger Gracie Bristol
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Eli-Emmanuel Harrison Gracie Barra Gloucester
Male Gi / Blue / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
5-30
Gotowy
Luke Holloway
Gracie Barra Keynsham
Callum Lynn Gracie Barra Chelmsford Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-26
Gotowy
Kamil Kozorys
Gracie Barra Yeovil
Guilherme Vieira Gracie Barra Haringey UK Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / 100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-30
Gotowy
Sebastian Lach
GRACIE BARRA TAMWORTH
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Hodge Gracie Barra Bristol
Male Gi / Blue / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
5-32
Gotowy
Laurence Coates
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Mason Kinsella Gracie Barra Chelmsford
Male Gi / White / Adult / 70 kg (Feather)
(Sunday)
3-32
Gotowy
Bailey Hannis
Gracie Barra Gloucester
Wygrana na punkty - 05:00
Rokas Nelidovskij Gracie Barra Bath
Male Gi / Purple / Adult / 76 kg (Light)
(Sunday)
4-30
Gotowy
Victor Filho
Gracie Barra Fulham
Wygrana na punkty - 05:00
Elliott Pike GRACIE BARRA TAMWORTH
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / 94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-24
Gotowy
David Pickup
Gracie Barra Bristol
Peter Kearns Gracie Barra Bristol Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-32
Gotowy
Jonathan Prideaux
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Jared Evans Roger Gracie Bristol Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41