Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Masculino / Marrom / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
3-50
Završeno
Vagner Maciel
Gracie Barra Balneario Camboriu
Eduardo Bastezini Gracie Barra São José - SC Pobedio Završnicom - 01:08
Masculino / Azul / Master 2 (36+) / Meio Pesado 82.31-88.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
6-37
Završeno
Rafael Agostinho
Gracie Barra CRISTO REI
Pobedio Završnicom - 03:11
Jeferson Ribeiro Gracie Barra Caxias do Sul
Masculino / Preta / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
5-47
Završeno
Ricardo Allage Pereira
Gracie Barra Canoinhas
Pobedio Završnicom - 00:36
Cicero Carvalho Junior GRACIE BARRA CAMPINAS (CARLOS A. LIBERI)
Feminino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
2-52
Završeno
Unknown User
Gracie Barra Telêmaco Borba
Josiane Souza GRACIE BARRA RIO NEGRO PR Pobedio Završnicom
Feminino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
2-53
Završeno
Ana Paula Da Silva
GRACIE BARRA CURITIBA
Pobedio Završnicom - 02:51
Heloisa Poliselo Gracie Barra Sertanópolis
Masculino / Azul / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
1-51
Završeno
Luis Cláudio Goes Santos
Gracie Barra Navegantes
Pobedio Završnicom - 03:17
Allan Cavallini Gracie Barra Balneario Camboriu
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
6-38
Završeno
Felipe Lemes
Gracie Barra Telêmaco Borba
Pobedio Završnicom - 03:49
Lucas Fieker GRACIE BARRA CURITIBA
Feminino / Azul / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
4-51
Završeno
Sabrina De Farias Sousa
Gracie Barra São José - SC
Pobedio Završnicom - 01:30
Brenda Avelino Gracie Barra Barão Geraldo
Feminino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
2-54
Završeno
Josiane Souza
GRACIE BARRA RIO NEGRO PR
NICOLE CASTANHEIRA GRACIE BARRA CURITIBA Pobeda po poenima - 07:00
Masculino / Marrom / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
Završeno
Waldenilson Repczuk
GRACIE BARRA CAMPINAS (CARLOS A. LIBERI)
Pobeda bez borbe
Willian Elicker Gracie Barra Francisco Beltrao
Masculino / Azul / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
1-52
Završeno
Gabriel Ventura Da Silva
GRACIE BARRA CURITIBA
João Vitor Roque De Oliveira Gracie Barra John Boyd Pobedio Završnicom - 01:49
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
6-39
Završeno
Stefano Ditadi
Gracie Barra Joinville
Pobeda po poenima - 07:00
Klemerson Martins GRACIE BARRA CURITIBA
Masculino / Marrom / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
3-51
Završeno
Waldenilson Repczuk
GRACIE BARRA CAMPINAS (CARLOS A. LIBERI)
Pobedio Odlukom - 08:00
Daniel Costa Gracie Barra Laranjeiras do Sul
Feminino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
2-55
Završeno
Ana Paula Da Silva
GRACIE BARRA CURITIBA
Adriane Cristina Cesário Gracie Barra Navegantes Pobedio Završnicom - 04:02
Masculino / Marrom / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
3-52
Završeno
Andrei Lucas Da Silva
Gracie Barra Joinville
Pobedio Završnicom
Eduardo Bastezini Gracie Barra São José - SC
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
6-40
Završeno
Ayronn Rosa
Gracie Barra São José - SC
Rafael Nascimento Campos GRACIE BARRA CURITIBA Pobedio Završnicom - 01:08
Feminino / Azul / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
4-52
Završeno
Mariana Mafra
Gracie Barra Navegantes
Sabrina De Farias Sousa Gracie Barra São José - SC Pobeda po poenima - 06:00
Masculino / Azul / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
1-53
Završeno
João Vitor Roque De Oliveira
Gracie Barra John Boyd
Luis Cláudio Goes Santos Gracie Barra Navegantes Pobeda po poenima - 00:48
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
6-41
Završeno
Luiz Fernando Baptista
Gracie Barra São Francisco do Sul
Pobedio Završnicom - 02:21
Felipe Lemes Gracie Barra Telêmaco Borba
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
6-42
Završeno
Stefano Ditadi
Gracie Barra Joinville
Rafael Nascimento Campos GRACIE BARRA CURITIBA Pobeda po poenima - 07:00
Feminino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
2-56
Završeno
NICOLE CASTANHEIRA
GRACIE BARRA CURITIBA
Pobedio Završnicom - 07:00
Adriane Cristina Cesário Gracie Barra Navegantes
Masculino / Marrom / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
3-53
Završeno
Waldenilson Repczuk
GRACIE BARRA CAMPINAS (CARLOS A. LIBERI)
Andrei Lucas Da Silva Gracie Barra Joinville Pobeda po poenima - 08:00
Masculino / Roxa / Adulto / Absoluto
(GB Regionais Curitiba)
6-43
Završeno
Luiz Fernando Baptista
Gracie Barra São Francisco do Sul
Rafael Nascimento Campos GRACIE BARRA CURITIBA Pobedio Završnicom - 02:30