Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / Grey Belt / Little Champs 2 / - 55 Pounds
(Day 1)
1-12
Gotowy
Benjamin Cavalcante
Gracie Barra Boca Raton
Wygrana na punkty - 03:00
Carlos Montalvo Gracie Barra Boca Raton
Boys / Grey Belt / Juniors 1 / - 75 Pounds
(Day 1)
1-14
Gotowy
Logan Kalinin
Matteo Carraro Gracie Barra Boca Raton Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Boys / White and Grey / Little Champs 2 / - 82 Pounds
(Day 1)
2-11
Gotowy
Luca Carvalho
Gracie Barra Boca Raton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Unknown User Gracie Barra Doral
Boys / White and Grey / Juniors 1 / - 106 Pounds
(Day 1)
2-17
Gotowy
Lex Green
Gracie Barra Boca Raton
Zuel Rivas GRACIE BARRA KISSIMMEE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Boys / Grey and Yellow / Juniors 1 / - 68 Pounds
(Day 1)
1-17
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Doral
Wygrana na punkty - 04:00
Sebastian Timofti Gracie Barra Aventura, FL
Boys / White and Grey / Juniors 1 / - 123 Pounds
(Day 1)
2-15
Gotowy
Henry Morales
Gracie Barra Boca Raton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Arseniy Zaytsev Gracie Barra Aventura, FL
Boys / Grey Belt / Little Champs 2 / - 55 Pounds
(Day 1)
1-13
Gotowy
Enrico Buffara
Gracie Barra Boca Raton
Wygrana na punkty - 03:00
Riley Rodriguez Gracie Barra Palmetto Bay
Girls / White and Grey / Juniors 1 / - 62 Pounds
(Day 1)
1-20
Gotowy
Lainey Ashlock
Gracie Barra West Palm Beach
Wygrana na punkty - 04:00
Rebeca Maso Gracie Barra Boca Raton
Boys / White and Grey / Juniors 1 / - 106 Pounds
(Day 1)
2-18
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Doral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Lex Green Gracie Barra Boca Raton
Boys / Grey Belt / Juniors 1 / - 75 Pounds
(Day 1)
1-15
Gotowy
Johan Montalvo
Gracie Barra Boca Raton
Logan Kalinin Wygrana na punkty - 04:00
Boys / Yellow Belt / Juniors 1 / - 82 Pounds
(Day 1)
2-20
Gotowy
Elijah Virgile
Gracie Barra West Palm Beach
Nicky Dominijanni Gracie Barra Boca Raton Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Boys / Grey and Yellow / Juniors 1 / - 68 Pounds
(Day 1)
1-18
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Doral
Wygrana na punkty - 04:00
Sebastian Timofti Gracie Barra Aventura, FL
Boys / White and Grey / Juniors 1 / - 123 Pounds
(Day 1)
2-16
Gotowy
Henry Morales
Gracie Barra Boca Raton
Arseniy Zaytsev Gracie Barra Aventura, FL Wygrana na punkty - 04:00
Girls / White and Grey / Juniors 2 / - 106 Pounds
(Day 1)
2-23
Gotowy
Tanner Ralph
Gracie Barra Jupiter
Jaylene "J J" Hernandez GRACIE BARRA KISSIMMEE Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Girls / White and Grey / Juniors 1 / - 62 Pounds
(Day 1)
1-21
Gotowy
Lainey Ashlock
Gracie Barra West Palm Beach
Wygrana na punkty
Rebeca Maso Gracie Barra Boca Raton
Boys / Grey Belt / Juniors 1 / - 75 Pounds
(Day 1)
1-16
Gotowy
Matteo Carraro
Gracie Barra Boca Raton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Logan Kalinin
Boys / White and Grey / Juniors 1 / - 106 Pounds
(Day 1)
2-19
Gotowy
Zuel Rivas
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Gracie Barra Doral
Boys / Grey Belt / Juniors 2 / - 132 Pounds
(Day 1)
1-23
Gotowy
Xavier Rivas
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Wygrana na punkty - 04:00
Julien Rodriguez Gracie Barra Boca Raton
Boys / Yellow Belt / Juniors 1 / - 82 Pounds
(Day 1)
2-21
Gotowy
Elijah Virgile
Gracie Barra West Palm Beach
Nicky Dominijanni Gracie Barra Boca Raton Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Girls / White and Grey / Juniors 2 / - 106 Pounds
(Day 1)
2-24
Gotowy
Ellie VanEpps
Gracie Barra Jupiter
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys / Grey Belt / Juniors 2 / - 141 Pounds
(Day 1)
1-27
Gotowy
Anthony Alvarez
Gracie Barra Doral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Fabian Narvaez Gracie Barra Kendall
Boys and Girls / White and Grey / Juniors 2 / - 97 Pounds
(Day 1)
2-27
Gotowy
Jordan Pineda
Gracie Barra Kendall
Wygrana na punkty
Pedro Espindola Gracie Barra Boca Raton
Boys and Girls / White and Grey / Juniors 2 / - 97 Pounds
(Day 1)
2-28
Gotowy
Dezi Florido
Gracie Barra Tennessee
Wygrana na punkty - 04:00
Amber De Vecchi Gracie Barra Aventura, FL
Boys / White and Grey / Teens / - 157 Pounds
(Day 1)
1-32
Gotowy
Maddox Martinez
Gracie Barra Palmetto Bay
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Joseph Jones Gracie Barra Fort Lauderdale
Boys / Grey Belt / Juniors 2 / - 132 Pounds
(Day 1)
1-24
Gotowy
Xavier Rivas
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Julien Rodriguez Gracie Barra Boca Raton Wygrana na punkty - 04:00
Girls / White Belt / Teens / - 123 Pounds
(Day 1)
2-31
Gotowy
Aliette Martinez
Gracie Barra Palmetto Bay
Wygrane przez Poddanie (submission)
Madison Pointer Gracie Barra Jupiter
Girls / White and Grey / Juniors 2 / - 106 Pounds
(Day 1)
2-26
Gotowy
Ellie VanEpps
Gracie Barra Jupiter
Wygrana na punkty - 04:00
Tanner Ralph Gracie Barra Jupiter
Boys / Grey Belt / Juniors 2 / - 141 Pounds
(Day 1)
1-28
Gotowy
Anthony Alvarez
Gracie Barra Doral
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Fabian Narvaez Gracie Barra Kendall
Boys / White and Grey / Teens / - 157 Pounds
(Day 1)
1-33
Gotowy
Matthew Jarel
Gracie Barra Palmetto Bay
Joseph Jones Gracie Barra Fort Lauderdale Wygrana na punkty - 04:00
Girls / White Belt / Teens / - 123 Pounds
(Day 1)
2-32
Gotowy
Aliette Martinez
Gracie Barra Palmetto Bay
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Madison Pointer Gracie Barra Jupiter
Girls / White and Grey / Juniors 2 / - 106 Pounds
(Day 1)
2-25
Gotowy
Jaylene "J J" Hernandez
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Alyona Rik Gracie Barra Aventura, FL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Boys / Grey Belt / Juniors 2 / - 132 Pounds
(Day 1)
1-25
Gotowy
Xavier Rivas
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Wygrana na punkty - 04:00
Julien Rodriguez Gracie Barra Boca Raton