Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / Grey / Lil Champs 2 Feather 7-8 years 53.1-60 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
2-22
Gotowy
Summer Pollock
Gracie Barra Peoria
Amelia Limberg Gracie Barra Scottsdale Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Boys / Grey / Juniors 1 Light Feather 9-10 years 60.1 to 67 / Juniors 1
(Saturday)
Gotowy
Jaymin Pena
Gracie Barra Rancho Santa Margarita
Wygrane przez Poddanie (submission)
Roland Hansen Gracie Barra Chandler
Boys / Grey / Junios 1 Middle 9-10 years 80.1 to 87 / Juniors 1
(Saturday)
3-23
Gotowy
Gavin Kellogg
Gracie Barra Chandler
Wygrana na punkty - 03:00
Carter Hurst Gracie Barra Chandler
Girls / Grey / Lil Champs 2 Middle 7-8 years 67.1 to 73.5 / Lil Champs 2
(Saturday)
2-27
Gotowy
Daliah Tarango
Gracie Barra Arcadia
Wygrana na punkty - 03:00
Amelia Tuminello Gracie Barra Ahwatukee
Boys / Grey / Juniors 1 Feather 9-10 years 67.1 to 73.5 / Juniors 1
(Saturday)
Gotowy
Kayden Burke
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty
Cody Faires Gracie Barra Arcadia
Boys / Grey / Junios 1 Middle 9-10 years 80.1 to 87 / Juniors 1
(Saturday)
3-22
Gotowy
Judah Nelson
Gracie Barra Ocotillo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Matthew Taylor Gracie Barra Ocotillo
Boys / White / Lil Champs 2 Light 7-8 years 60.1-67 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
Gotowy
Johan Vidolin
Gracie Barra Ahwatukee
Wygrana na punkty
Xzavier Galaviz Gracie Barra Ocotillo
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light 7-8 years 60.1-67 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
3-26
Gotowy
Jeremiah Kesto
Gracie Barra North Phoenix
Raz Nelson Gracie Barra Ocotillo Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys / Grey / Juniors 1 Feather 9-10 years 67.1 to 73.5 / Juniors 1
(Saturday)
Gotowy
AJ Rush
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty
Cody Faires Gracie Barra Arcadia
Girls / Grey / Lil Champs 2 Feather 7-8 years 53.1-60 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
2-24
Gotowy
Summer Pollock
Gracie Barra Peoria
Amelia Limberg Gracie Barra Scottsdale Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light Feather 7-8 years up to 53 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
3-30
Gotowy
Luke Fidler
Gracie Barra Chandler
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Blake Albright Gracie Barra Ocotillo
Girls / Grey / Juniors 1 Feather 9-10 years 67.1 to 73.5 lbs / Juniors 1
(Saturday)
4-19
Gotowy
Abriauna Johnson
Gracie Barra Peoria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Peighton Eda Gracie Barra Chandler
Boys / White / Lil Champs 2 Light 7-8 years 60.1-67 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
Gotowy
Johan Vidolin
Gracie Barra Ahwatukee
Wygrana na punkty
Xzavier Galaviz Gracie Barra Ocotillo
Girls / Grey / Lil Champs 2 Middle 7-8 years 67.1 to 73.5 / Lil Champs 2
(Saturday)
2-28
Gotowy
Charley Caballero
Gracie Barra Ahwatukee
Wygrana na punkty - 03:00
Katarina Almeida Gracie Barra North Phoenix
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light 7-8 years 60.1-67 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
3-27
Gotowy
Holden Kaplan
Gracie Barra Scottsdale
Wygrana na punkty - 03:00
Jeremiah Kesto Gracie Barra North Phoenix
Boys / Grey / Juniors 1 Feather 9-10 years 67.1 to 73.5 / Juniors 1
(Saturday)
Gotowy
AJ Rush
Gracie Barra North Phoenix
Jacob Brandt Gracie Barra Arcadia Wygrane przez Poddanie (submission)
Girls / Grey / Lil Champs 2 Ultra Heavy 7-8 years above 93.6 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
2-30
Gotowy
Melissa Landes
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty - 03:00
Leilani Yazzie Gracie Barra North Phoenix
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light 7-8 years 60.1-67 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
3-28
Gotowy
Garrett Core
Gracie Barra North Phoenix
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Raz Nelson Gracie Barra Ocotillo
Girls / Grey / Juniors 1 Ultra Heavy 9-10 years above 133.6 lbs / Juniors 1
(Saturday)
4-22
Gotowy
Amelia Ewing
GRACIE BARRA HENDERSON LAS VEGAS
Kamerynn Medlicott Gracie Barra Ahwatukee Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Boys / Grey / Lil Champs 2 Feather 7-8 years 53.1-60 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
Gotowy
Jaxson Tincher
Gracie Barra Peoria
Aaron Santos Gracie Barra North Phoenix Wygrana na punkty
Girls / Grey / Juniors 1 Feather 9-10 years 67.1 to 73.5 lbs / Juniors 1
(Saturday)
4-20
Gotowy
Abriauna Johnson
Gracie Barra Peoria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Peighton Eda Gracie Barra Chandler
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light 7-8 years 60.1-67 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
3-29
Gotowy
Holden Kaplan
Gracie Barra Scottsdale
Wygrana na punkty - 03:00
Joshua Houtekier Gracie Barra Ocotillo
Girls / Grey / Juniors 1 Ultra Heavy 9-10 years above 133.6 lbs / Juniors 1
(Saturday)
4-23
Gotowy
Amelia Ewing
GRACIE BARRA HENDERSON LAS VEGAS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Kamerynn Medlicott Gracie Barra Ahwatukee
Boys / Grey / Juniors 1 Feather 9-10 years 67.1 to 73.5 / Juniors 1
(Saturday)
Gotowy
Feanix Jaks
Gracie Barra Tucson
Wygrana na punkty
Kayden Burke Gracie Barra North Phoenix
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light Feather 7-8 years up to 53 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
3-31
Gotowy
Luke Fidler
Gracie Barra Chandler
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Luke Raybon Gracie Barra Scottsdale
Boys / Grey / Lil Champs 2 Feather 7-8 years 53.1-60 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
Gotowy
Aaron Santos
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty
James Williamson Gracie Barra Ahwatukee
Girls / Grey / Lil Champs 2 Ultra Heavy 7-8 years above 93.6 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
2-32
Gotowy
Melissa Landes
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty - 03:00
Leilani Yazzie Gracie Barra North Phoenix
Boys / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years old 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(Saturday)
3-36
Gotowy
FABRICIO DURAZO
Gracie Barra El Paso
Rueben Laisure-Pool Gracie Barra Peoria Wygrana na punkty - 02:00
Girls / Grey / Juniors 1 Ultra Heavy 9-10 years above 133.6 lbs / Juniors 1
(Saturday)
4-24
Gotowy
Amelia Ewing
GRACIE BARRA HENDERSON LAS VEGAS
Kamerynn Medlicott Gracie Barra Ahwatukee Wygrana na punkty - 03:00
Girls / Grey / Lil Champs 2 Middle 7-8 years 67.1 to 73.5 / Lil Champs 2
(Saturday)
2-36
Gotowy
Daliah Tarango
Gracie Barra Arcadia
Wygrana na punkty - 03:00
Charley Caballero Gracie Barra Ahwatukee
Boys / Grey / Juniors 1 Ultra Heavy 9-10 years above 106.6 lbs / Juniors 1
(Saturday)
4-25
Gotowy
Phoenix Ochoa
Gracie Barra North Phoenix
Wygrana na punkty - 03:00
Ryan Kansas Gracie Barra Ahwatukee
Boys / Grey / Lil Champs 2 Feather 7-8 years 53.1-60 lbs / Lil Champs 2
(Saturday)
Gotowy
Greyson Arndt
Gracie Barra Ahwatukee
Ezra Williams Gracie Barra Chandler Wygrane przez Poddanie (submission)