Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Masculino / Azul / Adulto / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
3-37
Gotowy
Luis Cláudio Goes Santos
Gracie Barra Navegantes
João Pedro Steffen Gracie Barra Joinville Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Masculino / Branca / Adulto / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
2-37
Gotowy
Mauricio Lima
Gracie Barra Francisco Beltrao
Bruno Santos Gracie Barra Ibaiti Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
5-39
Gotowy
Vinicius Faria
gracie barra boqueirão
Wygrana na punkty - 05:00
Roberto Seideman Gracie Barra CRISTO REI
Masculino / Branca / Adulto / Leve 70.01-76 kgs
(GB Regionais Curitiba)
1-40
Gotowy
Diogo Pauli
Gracie Barra Navegantes
Lukas Bonilha GRACIE BARRA CURITIBA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Masculino / Branca / Master 2 (36+) / Meio Pesado 82.31-88.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
4-42
Gotowy
Daniel Uchoa
GB ÁGUA VERDE
Eduardo Beltrame Gracie Barra Caxias do Sul Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Feminino / Branca / Adulto / Medio 69 kgs
(GB Regionais Curitiba)
3-41
Gotowy
Amanda Bodnar
Gracie Barra União
Izabelli Leite Gracie Barra União Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Azul / Master 2 (36+) / Pesado 88.31-94.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
6-30
Gotowy
Mauricio Kloster
GRACIE BARRA CURITIBA
Wygrana na punkty - 03:47
FLORINEY DILAY gracie barra boqueirão
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Pesado 88.31-94.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
2-43
Gotowy
Giovani Souza
Gracie Barra Joinville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Fernando Moraes Gracie Barra Colorado Paraná
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
5-40
Gotowy
Fernando Capone
Gracie Barra CRISTO REI
Wygrana na punkty - 05:00
Marcelo Souza Gracie Barra Balneario Camboriu
Masculino / Branca / Adulto / Pesadissimo +100.51 kgs
(GB Regionais Curitiba)
1-43
Gotowy
Dionatan Adão
Gracie Barra Colorado Paraná
Bruno Silva Gracie Barra Praia Brava- Itajaí/SC Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Leve 70.01-76 kgs
(GB Regionais Curitiba)
4-40
Gotowy
Mario Nogueira
Gracie Barra Colorado Paraná
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Julio Engel GRACIE BARRA CURITIBA
Masculino / Azul / Master 2 (36+) / Super Pesado 94.31-100.5 kgs
(GB Regionais Curitiba)
6-29
Gotowy
JEFERSON LUIZ MANOEL
gracie barra batel
Wygrana na punkty - 05:00
Fabiano De Andrade gracie barra boqueirão
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Pesadissimo +100.51 kgs
(GB Regionais Curitiba)
2-44
Gotowy
CARLOS EDUARDO RODRIGUES
GRACIE BARRA MATEUS LEME
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Rodolfo Santana Gracie Barra Colorado Paraná
Masculino / Branca / Adulto / Meio Pesado 82.31-88.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
4-38
Gotowy
Vitor Settim
Gracie Barra Caxias do Sul
Wygrana na punkty - 05:00
Adrian Barboza GRACIE BARRA CURITIBA
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Meio Pesado 82.31-88.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
2-41
Gotowy
Elieser Nunes
Gracie Barra Colorado Paraná
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Pedro Melo Gracie Barra CRISTO REI
Masculino / Branca / Adulto / Pesado 88.31-94.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
5-36
Gotowy
Davi Aparecido De Paula Dias Filho
GRACIE BARRA CURITIBA
Diego Caversan gracie barra boqueirão Wygrana na punkty - 05:00
Feminino / Branca / Adulto / Super Pesado +79.31 kgs
(GB Regionais Curitiba)
3-43
Gotowy
Fernanda Santos
GRACIE BARRA CURITIBA
Rayely Jesus GRACIE BARRA CURITIBA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Masculino / Azul / Adulto / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
3-38
Gotowy
ROGER DUARTE
Gracie Barra Francisco Beltrao
João Pedro Steffen Gracie Barra Joinville Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Masculino / Branca / Master 2 (36+) / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
2-45
Gotowy
Sandro Artiolli
gracie barra batel
Emerson Luiz Alves Lourenco Gracie Barra União Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Masculino / Azul / Master 2 (36+) / Meio Pesado 82.31-88.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
6-32
Gotowy
Jeferson Ribeiro
Gracie Barra Caxias do Sul
Rafael Agostinho Gracie Barra CRISTO REI Wygrana na punkty
Masculino / Azul / Master 1 (30+) / Leve 70.01-76 kgs
(GB Regionais Curitiba)
4-43
Gotowy
Tiago Rosseto
GRACIE BARRA CURITIBA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Guilherme Gerhardt Gracie Barra CRISTO REI
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
5-41
Gotowy
Vinicius Faria
gracie barra boqueirão
Thiago Dirksen Gracie Barra Navegantes Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Masculino / Branca / Master 3 (41+) / Meio Pesado 82.31-88.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
1-45
Gotowy
Edison Soares
GB ÁGUA VERDE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Paulo Pereira Gracie Barra Caxias do Sul
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / Leve 70.01-76 kgs
(GB Regionais Curitiba)
4-41
Gotowy
DIEGO SIEBERS
GB São Francisco
Wygrana na punkty - 05:00
Mario Nogueira Gracie Barra Colorado Paraná
Masculino / Azul / Adulto / Meio Pesado 82.31-88.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
3-39
Gotowy
Vilson Junior
GRACIE BARRA MATEUS LEME
Wygrana na punkty - 06:00
Gabriel Ventura Da Silva GRACIE BARRA CURITIBA
Masculino / Branca / Adulto / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
2-38
Gotowy
Roger Basso
Gracie Barra Francisco Beltrao
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:26
Bruno Santos Gracie Barra Ibaiti
Masculino / Azul / Master 1 (30+) / Medio 76.01-82.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
5-43
Gotowy
Carlos Eduardo Dos Santos
Gracie Barra Colorado Paraná
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Alexandre Ishigooka GRACIE BARRA CURITIBA
Masculino / Azul / Master 1 (30+) / Pena 64.01-70 kgs
(GB Regionais Curitiba)
1-46
Gotowy
Guilherme Mogio
Gracie Barra John Boyd
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Ricardo Piovezan Gracie Barra Itu
Masculino / Azul / Master 1 (30+) / Leve 70.01-76 kgs
(GB Regionais Curitiba)
4-44
Gotowy
CLAUDIO BUKOWSKI
GRACIE BARRA CURITIBA
Wygrana na punkty - 06:00
Luan Aguiar Cabral Gracie Barra São Francisco do Sul
Masculino / Azul / Master 2 (36+) / Pesado 88.31-94.30 kgs
(GB Regionais Curitiba)
6-31
Gotowy
Mauricio Kloster
GRACIE BARRA CURITIBA
Rafael BUDEL gracie barra boqueirão Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 2 (36+) / Leve 70.01-76 kgs
(GB Regionais Curitiba)
1-44
Gotowy
Paulo Gracindo Pereira Junior
gracie barra boqueirão
VANDERSON SILVA GRACIE BARRA MATEUS LEME Wygrana na punkty - 05:00
Feminino / Branca / Adulto / Medio 69 kgs
(GB Regionais Curitiba)
3-42
Gotowy
Thais Regina
gracie barra toledo
Wygrana na punkty - 05:00
Izabelli Leite Gracie Barra União