Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
Gotowy
Janelle Menjivar
Gracie Barra Simi Valley
Sedona Oliveros Gracie Barra HQ irvine Wygrana walkowerem
Girls / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
Gotowy
Aubrey Perez
Gracie Barra Santa Ana
Wygrana walkowerem
Janelle Menjivar Gracie Barra Simi Valley
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light Feather 7-8 years up to 53 lbs / Lil Champs 2
(IRVINE WINTER CUP )
Gotowy
Samuel Guerrero
Gracie Barra Whittier
Wygrana walkowerem
Jayce Esguerra Gracie Barra HQ irvine
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light Feather 7-8 years up to 53 lbs / Lil Champs 2
(IRVINE WINTER CUP )
Gotowy
Mason De Leon
Gracie Barra Simi Valley
Wygrana walkowerem
Pryce Oliveros Gracie Barra HQ irvine
Boys / Grey / Lil Champs 2 Light Feather 7-8 years up to 53 lbs / Lil Champs 2
(IRVINE WINTER CUP )
Gotowy
Masao Parsons
Wygrana walkowerem
Jayce Esguerra Gracie Barra HQ irvine
Boys / Grey / Juniors 1 Light 9-10 years 73.6 to 80 / Juniors 1
(IRVINE WINTER CUP )
Gotowy
Jacob Fortune
Gracie Barra HQ irvine
Wygrana walkowerem
Joaquin Zamary Gracie Barra Lake Elsinore
Girls / Grey / Juniors 1 Middle 9-10 years 80.1 to 87 lbs / Juniors 1
(IRVINE WINTER CUP )
5-56
Gotowy
Anaya Guiling
Gracie Barra Yorba Linda
Bianca Nassif Gracie Barra Dana Point
Girls / Orange / Juniors 2 Medium Heavy 11-12 years 106.6-116 lbs / Juniors 2
(IRVINE WINTER CUP )
5-70
Gotowy
Megan Villareal
Gracie Barra Long Beach
Savannah Garrison Gracie Barra Encinitas
Boys / Yellow / Juniors 2 Medium Heavy 11-12 years 106.6-116 lbs / Juniors 2
(IRVINE WINTER CUP )
6-57
Gotowy
Nathan Schiebler
Gracie Barra Glendale
Diego Moreno Gracie Barra Corona
Boys / Grey / Teens Super Heavy 13-15 years 152.6-161 lbs / Teens
(IRVINE WINTER CUP )
Gotowy
Narek Azizyan
Gracie Barra Glendale
Wygrana walkowerem
Herbert Rosales Gracie Barra Downey
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light Feather 5-6 years old up to 42 lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
3-1
Gotowy
Gunner Vicente
Gracie Barra Thousand Oaks
Wygrana na punkty - 02:00
Timothy Yamada Gracie Barra Upland
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light 5-6 years 48.6-55.5 / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
5-1
Gotowy
Ryken Wright
Gracie Barra Whittier
Maxx Mullvain Gracie Barra Chino Wygrana na punkty - 02:00
Boys / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years old 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
4-1
Gotowy
Eckasha Carungcong
Gracie Barra Northridge
Wygrana na punkty - 02:00
Troy DeWitt Gracie Barra Corona
Girls / Grey / Tiny Champs Light 3-4 years 40.1-46.5 lbs / Tiny Champs
(IRVINE WINTER CUP )
2-1
Gotowy
Melissa Ozkan-Guimaraes
Gracie Barra Yorba Linda
Wygrana na punkty - 02:00
Aryanna Kerns Gracie Barra San Diego
Boys / White / Tiny Champs Feather 3-4 years old 32.6-41 lbs / Tiny Champs
(IRVINE WINTER CUP )
1-1
Gotowy
Ethan Alcala
Gracie Barra Upland
Andrew Thompson Gracie Barra Northridge Wygrana na punkty - 02:00
Girls / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
6-1
Gotowy
Mila Cruz
Gracie Barra Simi Valley
Wygrana na punkty - 02:00
Aubrey Perez Gracie Barra Santa Ana
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light 5-6 years 48.6-55.5 / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
5-2
Gotowy
Jonah Pukini
Gracie Barra Yorba Linda
Aaron Thompson Gracie Barra Northridge Wygrana na punkty - 02:00
Boys / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years old 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
4-2
Gotowy
Seth Michel
Gracie Barra Glendale
Elijah Arispe Gracie Barra Chino Wygrana na punkty - 02:00
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light Feather 5-6 years old up to 42 lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
3-2
Gotowy
Ian Mcguckin
Gracie Barra Paso Robles
Wygrana na punkty - 02:00
Kaden Gonzales Gracie Barra Upland
Girls / White / Lil Champs 1 Feather 5-6 years 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
2-4
Gotowy
Juliet Dye
gracie barra carlsbad
Selena Valencia Gracie Barra West Covina Wygrana na punkty - 02:00
Girls / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
6-4
Gotowy
Payton Tande
Gracie Barra Simi Valley
Wygrana na punkty - 02:00
Isabel Peng Gracie Barra Diamond Bar
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light 5-6 years 48.6-55.5 / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
5-4
Gotowy
Maxx Mullvain
Gracie Barra Chino
Wygrana na punkty - 02:00
Frank Echeverria Gracie Barra West Lancaster
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light Feather 5-6 years old up to 42 lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
3-3
Gotowy
Emmett Taylor
Gracie Barra Paso Robles
Maddox Obnillas Gracie Barra Upland Wygrana na punkty - 02:00
Girls / Grey / Tiny Champs Light 3-4 years 40.1-46.5 lbs / Tiny Champs
(IRVINE WINTER CUP )
2-2
Gotowy
Melissa Ozkan-Guimaraes
Gracie Barra Yorba Linda
Wygrana na punkty - 02:00
Aryanna Kerns Gracie Barra San Diego
Boys / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years old 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
4-3
Gotowy
Lennon Wegener
Gracie Barra Rancho Santa Margarita
Wygrana na punkty - 02:00
Jack Mullen Gracie Barra Huntington Beach
Boys / White / Tiny Champs Feather 3-4 years old 32.6-41 lbs / Tiny Champs
(IRVINE WINTER CUP )
1-2
Gotowy
Ethan Alcala
Gracie Barra Upland
Jordan Yan Gracie Barra Chino Wygrana na punkty - 02:00
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light Feather 5-6 years old up to 42 lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
3-4
Gotowy
Gunner Vicente
Gracie Barra Thousand Oaks
Isaac Martin Gracie Barra Dana Point Wygrana na punkty - 02:00
Girls / White / Lil Champs 1 Feather 5-6 years 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
2-5
Gotowy
Juliet Dye
gracie barra carlsbad
Selena Valencia Gracie Barra West Covina Wygrana na punkty - 02:00
Boys / Grey / Lil Champs 1 Light 5-6 years 48.6-55.5 / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
5-5
Gotowy
Aaron Thompson
Gracie Barra Northridge
Wygrana na punkty - 02:00
Cash Benham Gracie Barra San Diego
Boys / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years old 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
4-4
Gotowy
Mason Barillas
Gracie Barra Santa Ana
Robert Hedrick Gracie Barra Chino Wygrana na punkty - 02:00
Girls / White / Tiny Champs Light 3-4 years 40.1-46.5 lbs / Tiny Champs
(IRVINE WINTER CUP )
1-4
Gotowy
Viviana Cabral
Gracie Barra Dana Point
Wygrana na punkty - 02:00
Isabella Perez Gracie Barra Whittier
Girls / Grey / Lil Champs 1 Feather 5-6 years 42.1-48.50lbs / Lil Champs 1
(IRVINE WINTER CUP )
6-2
Gotowy
Raya Cadle
Gracie Barra Simi Valley
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Chloe Garcia Gracie Barra Santa Ana